29 Haziran 2016 Çarşamba

Sahalara Geri Dönüyorum!


Evet, doğru duydunuz.. Sınavlar bitti ve ben de blog hayatıma geri dönüyorum. Hem de bomba gibi! Eh, tamam, pek bomba gibi olmasam da; biraz bitik ve yorgun olsam da hazırım. Okumayı, yazmayı, bilgisayarımı, okurlarımı kısaca bütün kitap dünyasını inanılmaz özledim. İşin doğrusu kendimi yeni yeni toparladığım için bir anda birçok yükleme yapamayacağım sanırım. Fakat sürecin işleyişi muhtemelen şu şekilde olacak:

Bir yandan şu an okuduğum kitaba devam ederken bir yandan da sınav yılım boyunca okuduğum az miktarda kitabın yorumlarını paylaşacağım. Zaten blog turu kapsamında okuduklarımın yorumlarını paylaşmıştım. Geriye 4-5 kitap kalıyor sanırım. Bu süreçte bir yandan kitapları hatırlamaya çalışacağım için yorumlar çok uzun ve hareketli olmayabilir. Malum, biraz da paslanmış olabilirim..

Bu yazın bir diğer olayı da Ankara'da olan ve birlikte üzerinde çalışacağımız birini bulup blog için tema ve isim değişikliğine gidecek olmam. Aklımda tasarım hazır bile!

Bir kez daha lafı gereksizce uzattığıma göre artık bu postu bitiriyorum. Bir sonraki post sanırım sizin için sürpriz olacak çünkü ne gelecek yorumlarda ne de kitap alışverişlerinde bahsettiğimi hatırlamıyorum. Yorum bırakmayı unutmayın =) Hoşça kalıınn!

6 yorum :

 1. O sınav döneminin zorluklarını yaşamayan bilemez :D Neyse ki bitti! Bu aralar geri döndüm temalı çok yazı gördüm , ben de mi yazsaydım ? :D Uzun lafın kısası aramızda 'tekrardan' hoşgeldin. Yenilikleri 4 gözle bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim hoşbulduuk :D Yenilikler biraz zaman alacak sanırım =))

   Sil
 2. hoşgeldiiiin!!!!!! seni çok özledim, umarım eski hızına hemen kavuşursun. kitap yorumlarını çok özlemiştim

  YanıtlaSil
 3. Az önce kendi geri dönüyorum yazımı yayınladım ve öylesine yayınlanan postların arasında gezerken yalnız olmadığımı görmek güzel. Sana da geçmiş olsun o zaman, ve hoş geldin! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler!! Sen de hoş geldin =))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...